Vnitřní bazény

Toužíte mít bazén k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok? Pak je vnitřní bazén pro Vás tím pravým. Výhodou vnitřních bazénů je nejen celoroční provoz, ale též menší náklady na čištění, jelikož do bazénu nepadají nečistoty ze stromů a trávy.

Jaký si vybrat typ bazénu?

Vůbec nejrozšířenějším a nejoblíbenějším postupem výstavby bazénů u nás jsou bazény tvořené metodou „vložkování“ – tzv. foliové bazény (nebo také vložkované bazény). Na betonový podklad různého tvaru a různé velikosti se horkovzdušně přivaří speciální silná (1,5 – 2mm) folie.

Bazén lze realizovat jak ve variantě přelivu, tak skimmeru. Vložkovaný bazén klade důraz na estetiku a kvalitu – krása a elegance materiálu, který vybízí k doteku a snoubí v sobě vysokou kvalitu membrány v imitaci přírodních materiálů, navíc má vysokou životnost

Líbí se Vám nerezový materiál? Podívejte se sem, jak jsme s technologií vložkování rekonstruovali bazén v hotelu Hilton Prague *****, kde jsme využili odstín folie Platinum, který nerez věrně imituje.

Velmi hezky také v interiéru vypadá bazén Biodesign, jehož skelet se vytváří ručně přímo na místě instalace – každý bazén je jedinečný.

Budete-li chtít bazén mozaikový, můžeme Vám k němu dodat kompletní technologii, ačkoli samotnou výstavbu (tj. stavební část, zejména lepení mozaiky) vnitřních mozaikových bazénů se nezabýváme, pouze spolupracujeme se stavebními firmami, které mozaiky v interiéru realizují. Jako alternativu můžete mít bazén s folií 3D – mozaika.

vnitrni bazen 2
Odstín folie - Light BlueUkázka vnitřního bazénu s folií ve verzi skimmeru

Prohlédněte si odstíny folií, vč. 3D folií, které se vzhledem blíží přírodním materiálům (písek, kámen), imitace mramoru či mozaiky a pro milovníky luxusního nerezového materiálu odstín Platinum, který je věrnou imitací nerezu.

Ukázka realizací vnitřních bazénů

Hilton Prague bazén
Odstín folie - PlatinumVnitřní vložkovaný bazén s folií a nerez komponenty ve verzi přelivu v hotelu Hilton
vnitrni bazen 7
Odstín folie - Light BlueVnitřní vložkovaný bazén s folií a nerez komponenty ve verzi přelivu
vnitrni biodesign stavba
Bazén BiodesignTvarování vnitřního bazénu Biodesign - ukázka z výstavby
vnitrni bazen 3
Odstín folie - Light BlueVnitřní vložkovaný bazén s folií a nerez komponenty ve verzi skimmeru
vnitrni bazen 1
Mozaikový bazénVnitřní vložkovaný bazén s mozaikou ve verzi skimmeru
Bazén Biodesign
Bazén BiodesignVýsledný vzhled interiérového bazénu Biodesign

Chcete zpracovat nabídku na vnitřní bazén? Napište nám