girlbossheader

Vlastníte bazén, který má nejlepší léta za sebou? Nebo Vám praskla filtrační nádoba, oloupala se barva v betonovém bazénu, zdvihla se bazénová folie vlivem spodní vody, hučí Vám filtrace a tečou Vám trubky a spoje?

 

Zajišťujeme profesionální servis různorodých typů bazénů včetně bazénů Biodesign™, a jejich technologií. Díky kompletním skladovým zásobám všech potřebných náhradních dílů jsme vždy připraveni provést rychlý a kvalifikovaný servisní zásah.

 

CENA: 590 Kč/hod (+DPH)      DOPRAVA: 15 Kč/km (+DPH)
ELEKTROINSTALACE: 1250 Kč/hod (+DPH)
Doprava v Říčanech u Prahy ZDARMA

Co nejčastěji na servisu řešíme?

– oprava po zatopení šachet, přetěsnění a oprava utopených motorů či protiproudů

– instalace nové technologie, například automatických dávkovačů chemie, tepelných čerpadel, nových motorů atp., přechody na slanou vodu či minerální úpravu vody
– výměna písku v pískové filtraci
– tlaková zkouška rozvodů
– odzimování a zazimování bazénů
– kalibrace sond u různých druhů automatik, seřizování automatik
– pravidelný či jednorázový servis čištění bazénu a péče o bazénovou vodu

Po dohodě můžeme zprostředkovat také elektroinstalaci bazénové technologie, vč. revizní zprávy. Tato služba je však externí a je účtována taxou 1250 Kč (+DPH)/hod.

servis bazenu 04
servis bazenu 07
zazimovani
zazimování bazénupro více info k zazimování klikněte na obrázek
odzimovani
odzimování bazénupro více info k odzimování klikněte na obrázek

Zazimování a odzimování bazénu

Zazimování provádíme, ustálí-li se teploty okolo 10 °C a teplota vody klesne pod 15 °C. Při těchto a nižších teplotách se ve správně chemicky upravené vodě snižují na minimum veškeré procesy množení bakterií, řas a mikroorganismů. Pokud na jaře spustíte bazén ihned po posledních silnějších mrazících (úsporný režim filtrace), lze stávající vodu použít na další sezónu.

 

Každý venkovní bazén je po skončení zimy před příchodem stálých teplých dní třeba správně odzimovat. Doporučujeme, pokud se venkovní teploty ustálí na 15°C, aby se bazén co nejdříve zprovoznil, alespoň do úsporného režimu. To znamená, že filtrační hodiny jsou omezeny a bazén se nenatápí.

 

Odzimování provádíme, ustálí-li se teploty okolo 15 °C. Při těchto a vyšších teplotách se ve  vodě zvyšují  veškeré procesy množení bakterií, řas a mikroorganismů.