Úprava vody v bazénu bez chloru

Křišťálově čistá voda v bazénu, bez chloru a bez zápachu – díky použití technologie Asin Aqua® Oxygen, který je nejkomplexnějším bez-chlorovým systémem pro úpravu bazénové vody. Využívá synergického efektu dávkováním kombinace přípravků Pool & Spa.

Abyste udrželi vodu v bazénu čistou a to i v horkých letních dnech a při vyhřívání bazénu na příjemnou vyšší teplotu, potřebujete kombinovat dvě metody. První je zajištění dostatečné cirkulace vody v bazénu, která je zajištěna pomocí instalace příslušného počtu trysek – aneb když se voda v bazénu hýbe a nestojí, má Vaše voda vlastnosti zurčícího horského potůčku a nikoli stojatého zeleného rybníka.

Druhou metodou je pak použití bazénové chemie sloužící k dezinfekci vody. Ačkoli je chlor stále nejúčinnější a nejčastější volbou, mnoho lidí hledá alternativy šetrnější ke kůži.

Asin Aqua® Oxygen

Díky průběžnému a důslednému testování je tento systém doveden v dokonalost. Dávkuje OXY Pure, pH mínus, algicid a flokulant a to s dokonalým synergickým efektem. Obsahue Zeta Potencial Mixer, což je statický kavitační mixér určený pro kontinuální dávkování flokulantu. Zesiluje jeho koagulační a flokulační účinek a dávkuje flokulant speciálním pomaloběžným peristaltickým čerpadlem.

Tento přístroj  navíc může řídit čerpadlo filtrace, teplotu, výšku hladiny, praní filtru a chránit bazén proti zamrznutí.

Úprava vody v bazénu bez chloru – kyslík