Automatický vysavač do bazénu

Usnadněte si údržbu křišťálově čisté vody v bazénu díky plně automatizovaným bazénovým robotům. V PoolPro Vám navíc doporučujeme vysavače, které jsme testovali v rámci servisů čištění u našich zákazníků a máme s nimi tedy přímou zkušenost. Samozřejmostí je možnost zaslat bazénový vysavač i poštou.

Dolphin s300i

NOVINKA 2016 / Světoznámý výrobce bazénových vysavačů Maytronics přichází na trh se svou novinkou. Prvním bazénovým vysavačem s ovládáním přes tablet či chytrý telefon, který Vám hravě a elegantně umožní navést vysavač tam, kam potřebujete. Čistí dno, stěny i vodní linie a máme s ním velmi dobrou zkušenost při čištění různých tvarů bazénových schodů. Maximální výkon a efektivní čištění, zatímco Vy odpočíváte.

 

Díky jednoduché obsluze a použití a též díky snadnému přístupu k filtraci (z vrchu) je bazénový robot S300i  skvělým a nenáročným pomocníkem, velkým benefitem je pak jeho váha – pouhých 7,5 kg. Doba čistícího cyklu je buď 1,5 – 2 – 2,5 hodiny. Prověřeno techniky PoolPro v rámci servisů u našich zákazníků – doporučujeme. 

 

Video ZDE

 

CENA: 45 900,- Kč

dolphin-s300i-6ea8fa7d625cf3fe89afa01f3f62a4bb-320-0
dolphinE20

Dolphin E20

NOVINKA 2016 / Hledáte-li vysavač, který Vám bude spolehlivým parťákem a navíc bude mít vynikající poměr cena vs. výkon, pak je Dolphin E20 pro Vás tím pravým. Zapomeňte na ruční drhnutí bazénu a vybírání nečistot – nechte E20, ať to udělá za Vás.

 

Kvalitní a přesto cenově dostupný vysavač E20 je vhodný pro všechny typy malých bazénů, vyčistí dno i stěny bazénu. Navíc je velkou výhodou, že je velmi lehký – pouhých 6,5 kg. Díky snadno přístupnému filtračnímu koši (z vrchu) a velmi jednoduchému vyjmutí filtru a vyčištění filtru bude pro Vás údržba tohoto robota naprosto minimální. Doba čistícího cyklu je 2 hodiny.

 

Video ZDE

 

CENA: 27 100,- Kč