Terasové zakrytí pro Váš bazén

Hledáte estetické, praktické a funkční řešení zakrytí Vašeho bazénu a chcete se vyhnout konstrukci klasického zastřešení? Představujeme Vám terasové zakrytí – protože v jednoduchosti je krása.

Proč si vybrat terasové zakrytí?

Pojízdné terasy jsou předním českým výrobkem. Představují designově unikátní ploché zastřešení pro vaše bazény, domácí jezírka či filtrace, zapuštěné vířivé vany do země či jakýchkoliv jiných podzemních prostor. Terasy jsou vždy navržené a vyrobené dle individuálních požadavků zákazníka s maximálním důrazem na detail.  

+  velký výběr materiálů umožní naprostou svobodu při výběru nejvhodnějšího a nejestetičtějšího individuálního řešení – dřevo, dřevoplast nebo umělý trávník

+  podle velikosti bazénu je možno zvolit počet posuvných dílů, od jednoho, až po například 4 segmenty

+  při chytrém zakrytí bazénu pomocí terasového zakrytí Vám tento posuvný kryt bazénu dovolí využít maximálně prostor nad ním v podobě pochozí terasy, po které můžou běhat děti, nebo si na ní můžete v klidu posedět s přáteli

+  designové a funkční řešení s vysokou životností, výroba v ČR, individuální přístup

+  možnost elektrického pohonu pro odsun krytu, z hlediska bezpečnosti dětí zabezpečení kolejnic a možnosti odsunu

img_3704
20210510_132520

Více informací k technologii terasového zakrytí

Podle velikosti bazénu je možno zvolit počet posuvných dílů, od jednoho, až po například 4 segmenty – objednat si můžete jeden veliký, celo-posuvný díl, který splyne s terasou okolo bazénu, nebo při malém prostoru je možné dílů objednat více. Např. čtyři, které budou zajíždět do sebe, nebo dva, které se budou posouvat od sebe – vždy se snažíme nalézt pro Vás to nejlepší řešení.

Konstrukce zastřešení je hliníková – je lehčí, nerezne, má vysokou životnost a je vhodná pro agresivní prostředí

Na výběr máte z několika druhů dřeva, vše záleží na Vás. Např. Český modřín, Sibiřský modřín, různá exotická dřeva Bangkirai, Massaranduba, Teak atd. Tato terasová prkna Vám můžeme dodat nalakovaná speciálním olejem určeným přímo na jednotlivé typy dřevin, na výběr máte opět z několika barevných odstínů.

Při použití dřevoplastu je možné použít přírodní odstíny, libovolné rozměry. Terasová prkna mají oboustranné provedení, jsou pískovaná pro přirozenější vzhled dřeva. Z jedné strany je na povrchu drážka, z druhé věrná imitace dřeva.

Funkční, bezpečné, nadčasové a moderní – tak bychom ve zkratce popsali ploché bazénové zastřešení naší pojízdnou terasou. Pojízdné terasy jsou navrženy tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Ukázka zakrytí bazénu pomocí posuvné terasy

default
kopie-souboru-20190903_153851
kopie-souboru-20190903_103701
default

Materiály – dřevo, dřevoplast a kámen

bangkirai
BANGKIRAIdřevo
massaranduba
MASSARANDUBAdřevo
sapelli
SAPELLIdřevo
sibirsky_modrin
SIBIŘSKÝ MODŘÍNdřevo
termoborovice
TERMOBOROVICEdřevo
termojasan
TERMOJASANdřevo
autumn-brown
AUTUMN BROWNdřevoplast
chestnut-brown
CHESTNUT BROWNdřevoplast
night-sky-black
NIGHT SKY BLACKdřevoplast
stone-grey
STONE GREYdřevoplast
pearl-grey
PEARL GREYdřevoplast
silver-green
SILVER GREENdřevoplast
sunny-beige
SUNNY BEIGEdřevoplast

Chcete zpracovat cenovou nabídku na terasové zakrytí bazénu? Napište nám