Rekonstrukce bazénů

Vlastníte bazén, který má nejlepší léta za sebou? Máme pro Vás řešení. U mnoha typů bazénů lze rekonstrukci řešit poměrně příjemnou a nepříliš náročnou formou – vložkováním speciální folií.  Na podklad různého tvaru a různé velikosti se horkovzdušně přivaří speciální silná (1,5 – 2mm) folie.

Jaké jsou výhody rekonstrukce bazénu pomocí folie?

+  vyvložkovat lze libovolný tvar, rozměr, včetně schodiště, pozor jen na sklolaminátové bazény, které mají kónické tvary, zaoblené rohy apod., a  rekonstruovat vyvařením folie nelze. S ohledem na nízkou kvalitu starých plastových povrchů nerekonstruujeme bazény plastové. Vždy je nejlepší zaslat nám k poptávce fotografii Vašeho starého bazénu, abychom posoudili, zda je metoda vložkování pro váš bazén vhodná

rychlost instalace – většinu rekonstrukcí se podaří (při dobrém podkladu bazénu) dokončit za 1 den

+  k dispozici je velká škála barevných typů a vzorů folií od jednobarevných, mramorových, mozaikových až po 3D folie s texturou v imitaci přírodních materiálů, které lze mezi sebou libovolně kombinovat. Váš bazén tak dostane velmi pěkný výsledný vzhled.

+  10 let záruka na propustnost folie, vysoká životnost

+  snadná údržba a vysoká stabilita proti UV záření, velmi malé usazování vápna a kovových elementů

rekonstrukce bazenu poolpro mala
(c) PoolPro Czech Republic, s.r.o.

Rekonstrukce bazénu se nemusí týkat pouze vložkování. Rádi Vám nabídneme též rekonstrukci staré bazénové technologie a rozvodů k bazénu. Napište nám a nechte si doporučit vhodnou formu rekonstrukce pro Váš starý bazén.

Nerekonstruujeme bazény sklolaminátové a plastové. Pouze foliové s podkladem betonu.

Ukázka bazénu před a po rekonstrukci metodou vložkování