Tepelné čerpadlo k bazénu

Prodlužte si koupací sezónu s úsporným a tichým invertorovým tepelným čerpadlem značky Rapid. Plně invertorová tepelná čerpadla pracují díky moderní technologii v teplotách pod bodem mrazu. Velkou výhodou „full invertor“ systému je rychlejší ohřev a udržování konstantní teploty vody. Odpadají „studené starty“, které mají vliv na životnost jak komponentů tepelného čerpadla, tak i na elektrickou síť.

Proč si vybrat invertorové tepelné čerpadlo značky Rapid?

+  nejúčinnější invertorové tepelné čerpadlo na trhu (doloženo certifikátem TÜV Rheinland – všechny modely prošly německým zkušebním ústavem TÜV a byl jim vystaven energetický štítek, ten dokazuje kvalitu a hodnoty výkonu invertoru)

+  úspora energie – ve srovnání s běžným tepelným čerpadlem až 2x levnější provoz

+  soft start – žádné studené starty, ochrana elektrického rozvodu

+  rychlejší ohřev

+  kromě funkce ohřevu umí zařízení i chlazení vody

+  nově použité chladivo R32, C.O.P. až 16 (tzn. až o 100% vyšší účinnost oproti běžně prodávaným invertorovým tepelným čerpadlům)

integrovaný WIFI modul – díky tomu lze vzdáleně ovládat tepelné čerpadlo pomocí aplikace v chytrém telefonu Android/iOS. V aplikaci pak lze vyčíst aktuální hodnoty vody či měnit parametry

graf_hlucnosti

Prvních zhruba 5 dnů během 180 dní plavecké sezóny, kdy ohřívá vodu z nízké teploty na požadovanou, využívá 100% svého výkonu, tak jako klasické tepelné čerpadlo. V následujících 175ti dnech udržuje požadovanou teplotu vody a pracuje na méně než 50% svého výkonu.

graf_ucinnosti

Rapid Inverter

Revoluční technologie pro ohřívání bazénové vody. O 70% vyšší COP než u klasických tepelných čerpadel. Energetická třída A.

Až 80% maximální produkce v tichém režimu – 10krát tišší běh v nízkých otáčkách než u klasického tepelného čerpadla. Silent mód – tichý režim – tehdy zařízení pracuje v rozmezí 25 – 80% kapacity, čímž dosahuje nejlepších parametrů a efektivity.

Kryt je z hliníkových slitin. Pracuje až do – 7ºC. Je osazeno nejkvalitnějšími výkonnými komponenty a materiály.

Soft start – plynulý náběh zařízení při zapnutí chodu zaručí bezproblémové napojení do sítě.

rapid_inverter_mini
Tepelné čerpadlo Rapid Mini Inverter
rapid_inverter_01
Tepelné čerpadlo Rapid Inverter