MagnaPool™ – výjimečně šetrná úprava vody v bazénu, křišťálová čistota

Hořčík je mimořádně prospěšný prvek z přírody. Nachází se v mořské vodě, stejně tak jako v lidském těle a v každé živé tkáni. Hořčík je jedním ze základních minerálů potřebných pro naše tělo a pro jeho zdraví. Lázně obohacené hořčíkem jsou mnoho let uznávány pro své blahodárné léčebné účinky. Zdravé buňky se dále promítají do celkového zdraví a kondice člověka.

Proč si vybrat technologii Magnapool™?

+   Voda v bazénu s Magna Pool™ systémem je mimořádně šetrná k pokožce, nedráždí oči a dosahuje maximální čistoty.

+   Má léčebné účinky na citlivou pleť a všechny kožní problémy. Hořčík působí na kůži jako magnet, a tím pomáhá detoxikovat jak pokožku, tak tělo od nečistot, zmenšuje póry a udržuje pokožku jemnou, hladkou a zdravou. My s ním máme výbornou zkušenost u zákazníků, kteří mají například u dětí lupenky, atopické ekzémy apod. – v průběhu koupací sezóny se jejich stav výrazně zlepšuje

+   Pomáhá zmírňovat tělesné potíže, podporuje zdravý spánkový cyklus, uvolňuje stres a úzkost, poskytuje energii svalům a omlazuje tělo. Koupání v takové vodě je prostě nádhera.

39

U úpravy vody technologií Magnapool probíhá filtrování vody přes filtrační médium tvořené granulemi z filtračního skla. To zajistí maximální účinnost při filtraci vody a také velkou úsporu vody při proplachování filtrace až o 75 %. Úspora vody při proplachování filtrace je až 1600 litrů každý rok.

magnapool2

Jak Magnapool funguje?

Hlavním a nejcennějším prvkem jsou minerály magnezia, které jsou získávány z moře a obsahují chlorid hořečnatý. Ty se rozpustí v bazénové vodě, podobně jako je tomu u zařízení na úpravu slané vody.

O samotnou úpravu vody se stará zařízení Asin Aqua Salt, jehož elektrolytickou celou proteká voda s rozpuštěnými minerály. Díky elektrolýze vzniká Hydroxid hořečnatý MgCl2. Ten ve vodě vytváří přírodní zbytkový chlor desinfikující vodu a také magnesiové mléko, které funguje jako přírodní flokulant. Výsledkem je křišťálově čistá voda.

Rádi byste měli vodu s hořčíkem i ve Vašem bazénu? Dejte nám vědět, rádi Vám se vším poradíme.