MagnaPool™ – výjimečně šetrná úprava vody v bazénu, křišťálová čistota

Magnesium  je mimořádně prospěšný prvek z přírody. Nachází se v mořské vodě, stejně tak jako v lidském těle a v každé živé tkáni. Hořčík je jedním ze základních minerálů potřebných pro naše tělo a pro jeho zdraví. Lázně obohacené hořčíkem jsou mnoho let uznávány pro své blahodárné léčebné účinky. Zdravé buňky se dále promítají do celkového zdraví a kondice člověka.

Proč si vybrat technologii Magnapool™?

+   Voda v bazénu s Magna Pool™ systémem je mimořádně šetrná k pokožce, nedráždí oči a dosahuje maximální čistoty.

+   Má léčebné účinky na citlivou pleť a všechny kožní problémy. Hořčík působí na kůži jako magnet, a tím pomáhá detoxikovat jak pokožku, tak tělo od nečistot, zmenšuje póry a udržuje pokožku jemnou, hladkou a zdravou.

+   Pomáhá zmírňovat tělesné potíže, podporuje zdravý spánkový cyklus, uvolňuje stres a úzkost, poskytuje energii svalům a omlazuje tělo.

39
magnapool2

Jak Magnapool funguje?

Hlavním a nejcennějším prvkem jsou minerály magnezia, které jsou získávány z moře a obsahují chlorid hořečnatý. Ty se rozpustí v bazénové vodě, podobně jako je tomu u zařízení na úpravu slané vody.

O samotnou úpravu vody se stará zařízení Magna Pool™, jehož elektrolytickou celou proteká voda s rozpuštěnými minerály. Díky elektrolýze vzniká Hydroxid hořečnatý MgCl2. Ten ve vodě vytváří přírodní zbytkový chlor desinfikující vodu a také magnesiové mléko, které funguje jako přírodní flokulant. Výsledkem je křišťálově čistá voda.

K zařízení Magna Pool™ je možnost dokoupit modul pro dávkování pH. Filtrování vody by mělo probíhat přes filtrační médium tvořené granulemi z filtračního skla. To zajistí maximální účinnost při filtraci vody a také velkou úsporu vody při proplachování filtrace až o 75 %. Úspora vody při proplachování filtrace je až 1600 litrů každý rok.

magnapool6