Betonové bazény s 3D folií

Vůbec nejrozšířenějším a nejoblíbenějším postupem výstavby bazénů u nás jsou bazény tvořené metodou „vložkování“ – tzv. foliové bazény (nebo také vložkované bazény). Na betonový podklad různého tvaru a různé velikosti se horkovzdušně přivaří speciální silná folie. Zde bychom Vám rádi představili překrásné 3D folie od firmy Alkorplan, které jsou jedním z nejhezčích řešení pro Váš bazén.

Proč si vybrat vložkovaný bazén s 3D folií?

+ originální reprodukce materiálů inspirovaných krajinou, které vytvoří unikátní vzhled Vašeho bazénu a poskytnou tak prostředí Vaší zahrady jedinečný charakter

+  důraz na estetiku a kvalitu – krása a elegance materiálu, který vybízí k doteku a snoubí v sobě vysokou kvalitu membrány

+  nejsilnější folie na trhu – oproti klasické 1,5 mm tloušťce folie je tato dokonce 2 mm silná (je tedy vhodná i pro vysoce zatížené bazény)

+  10 let záruka na propustnost bazénu a vysoká životnost

+  snadná údržba a vysoká stabilita proti UV záření, velmi malé usazování vápna a kovových elementů

+  protiskluzový povrch

authentic_30
Odstín folie AUTHENTICukázka bazénu s pozvolnou hloubkou a schodiště s relaxační lavicí, slim skimmer pro vysokou vodní hladinu

Hledáte-li estetické řešení pro Váš bazén a zároveň vynikající poměr cena vs. životnost bazénu, pak je pro Vás betonový bazén s 3D folií od firmy Renolit Alkorplan tím nejlepším řešením. Jakýkoli tvar, jakýkoli rozměr, libovolné schodiště – kreativitě se zkrátka meze nekladou.

RENOLIT ALKORPLAN
Odstín folie VANITYukázka atypického tvaru bazénu s částečným skrytým přelivem

Co je to bazénová folie?

Bazénová fólie je tkaninou vyztužená fólie PVC-P, u které nedochází k hnilobě a zvětrávání. Je extrémně oděruvzdorná a vystužená vysoce pevnou tkaninou. Umožňuje rychlou montáž s minimálními výdaji.

Díky struktuře 3D folií není nutné použít protiskluzový materiál.

Folie je antibakteriálně ošetřena a zamezuje usazování bakterií a plísní. Homogenní povrch zamezuje růstu řas a usazování nečistot. Vložkování je také vynikající technikou pro rekonstrukce starých bazénů.

Díky široké nabídce odstínů bazénových folií si vyberou i klienti, kteří mají vysoké nároky na estetiku svého bazénu i jeho okolí.

Chcete zpracovat nabídku na betonový bazén s 3D folií?

Fotogalerie bazénů s 3D folií