Dokonalá imitace nerezového bazénu – folie PLATINUM

Přinášíme Vám novinku na trhu – 3D folii PLATINUM, která byla vyvinuta jako flexibilnější alternativa nerezových bazénů. Rychlá instalace a přívětivá cena, ideální varianta také pro rekonstrukci Vašeho starého bazénu. Díky jedinečnému designu a příjemné textuře si můžete nyní dopřát luxusní nerezový vzhled Vašeho bazénu.

Chcete zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na bazén vložkovaný folií Platinum?

Proč si zvolit bazén vložkovaný folií Platinum či jiným odstínem?

RENOLIT ALKORPLAN 3000 je ideálním řešením při stavbě a rekonstrukci bazénu. Folie má tloušťku 1,5 mm,  a díky vyztužené membráně garantuje výrobce vodotěsnost všech typů a forem bazénů po dobu 10 let. Materiál je instalován na místě pomocí horkovzdušného svařování a lze jej rychle a ekonomicky instalovat na všechny druhy povrchu (například beton, ocelové panely, dřevo, hliník, polyethylen, keramiku apod.). Díky vysoké pružnosti jej lze také přizpůsobit pro plochu libovolného tvaru a provedení.

platinum4
(c) archiv Renolit Alkorplan
platinum1
(c) archiv Renolit Alkorplan
Renolit Alkorplan
(c) archiv Renolit Alkorplan
platinum3
(c) archiv Renolit Alkorplan

Speciální akrylová úprava zajistí optimální ochranu před UV zářením, předčasným stárnutím a blednutím barvy, chrání proti oděru, poškrábání a mikroorganismům. Bazén je tedy dobře chráněn proti vlivům prostředí. Díky akrylové úpravě je také údržba bazénu velmi snadná.

 

RENOLIT ALKORPLAN 3000 je k dispozici v různých aktraktivních designech, například imitace mozaiky, mramoru, přírodního kamene, písku apod. Tyto dekory lze velmi dobře kombinovat s folií RENOLIT ALKORPLAN 2000, jejichž odstíny naleznete zde >. Díky tolika možným kombinacím můžete vytvořit a navrhnout pro Váš bazén opravdu inovativní a individuální vzhled.

HLAVNÍ VÝHODY

– jedno z nejlepších technických a dekorativních řešení při výstavbě a rekonstrukcích bazénů
– propustnost folie včetně záruky na 10 let
ekonomická instalace na všech typech starých i nových povrchů, jako jsou dlaždice, beton, hliník, atp.
snadno se udržuje a má velmi unikátní design
– přizpůsobí se tvaru a designu jakéhokoliv bazénu.

Renolit Alkorplan
(c) archiv Renolit Alkorplan
Platinum_02
(c) archiv Renolit Alkorplan

ALKORPLAN TOUCH

Představujeme Vám také nejnovější trend folií 3D „TOUCH“, které jsou nádhernou imitací přírodních materiálů a vytváří jedinečný a velmi estetický vzhled Vašeho bazénu.

Elegance

Authentic

Relax

alkorplan_touch_relax
(c) archiv Renolit Alkorplan