Odstíny folií pro betonové bazény

Vůbec nejrozšířenějším a nejoblíbenějším postupem výstavby bazénů u nás jsou bazény tvořené metodou „vložkování“ – tzv. foliové bazény (nebo také vložkované bazény). Na betonový podklad různého tvaru a různé velikosti se horkovzdušně přivaří speciální silná folie. Zde bychom Vám rádi představili překrásné folie od firmy Renolit Alkorplan, které jsou jedním z nejhezčích řešení pro Váš bazén. Tloušťky folie jsou 1,5 – 2 mm.

Hledáte-li estetické řešení pro Váš bazén a zároveň vynikající poměr cena vs. životnost bazénu, pak je pro Vás folie od firmy Renolit Alkorplan tím nejlepším řešením.

Odstíny 3D folií – imitace přírodních materiálů – Renolit Alkorplan Touch

Odstíny 3D folií – imitace mozaikových bazénů – Renolit Alkorplan Ceramics

Folie Extreme

ALKORPLAN XTREME je nejnovější řada bazénových fólií od společnosti RENOLIT. Tyto fólie jsou potaženy speciální povrchovou úpravou na obou stranách, takže jsou mnohem odolnější vůči všem chemikáliím, které by je mohly narušit. Tato revoluční úprava způsobuje, že se barva nemění v průběhu let a že odolává nejen chlóru, ale i působení UV záření. Z tohoto důvodu dává společnost RENOLIT na fólie řady XTREME 5 let záruku na barevnou stálost a 15 let na propustnost. 

Renolit Alkorplan 2000

Renolit Alkorplan 3000