Automatický vysavač do bazénu

Usnadněte si údržbu křišťálově čisté vody v bazénu díky plně automatizovaným bazénovým robotům. V PoolPro Vám navíc doporučujeme vysavače, které jsme testovali v rámci servisů čištění u našich zákazníků a máme s nimi tedy přímou zkušenost. Samozřejmostí je možnost zaslat bazénový vysavač i poštou.

Dnes objednejte, zítra vyzvedněte. Využijte sezónní akce na automatické vysavače.

Dolphin s300i

NOVINKA 2016 / Světoznámý výrobce bazénových vysavačů Maytronics přichází na trh se svou novinkou. Prvním bazénovým vysavačem s ovládáním přes tablet či chytrý telefon, který Vám hravě a elegantně umožní navést vysavač tam, kam potřebujete. Čistí dno, stěny i vodní linie a máme s ním velmi dobrou zkušenost při čištění různých tvarů bazénových schodů. Maximální výkon a efektivní čištění, zatímco Vy odpočíváte.

 

Díky jednoduché obsluze a použití a též díky snadnému přístupu k filtraci (z vrchu) je bazénový robot S300i  skvělým a nenáročným pomocníkem, velkým benefitem je pak jeho váha – pouhých 7,5 kg. Doba čistícího cyklu je buď 1,5 – 2 – 2,5 hodiny. Prověřeno techniky PoolPro v rámci servisů u našich zákazníků – doporučujeme. 

 

Další (i technické) informace ZDE / Video ZDE

 

CENA: na vyžádání

dolphin-s300i-6ea8fa7d625cf3fe89afa01f3f62a4bb-320-0
dolphinE20

Dolphin E20

NOVINKA 2016 / Hledáte-li vysavač, který Vám bude spolehlivým parťákem a navíc bude mít vynikající poměr cena vs. výkon, pak je Dolphin E20 pro Vás tím pravým. Zapomeňte na ruční drhnutí bazénu a vybírání nečistot – nechte E20, ať to udělá za Vás.

 

Kvalitní a přesto cenově dostupný vysavač E20 je vhodný pro všechny typy malých bazénů, vyčistí dno i stěny bazénu. Navíc je velkou výhodou, že je velmi lehký – pouhých 6,5 kg. Díky snadno přístupnému filtračnímu koši (z vrchu) a velmi jednoduchému vyjmutí filtru a vyčištění filtru bude pro Vás údržba tohoto robota naprosto minimální. Doba čistícího cyklu je 2 hodiny.

 

Více (i technických) informací ZDE / Video ZDE

 

CENA: na vyžádání

Zodiac – CyclonX RC 4100

NOVINKA 2015 / Světoznámý výrobce bazénových vysavačů Zodiac přichází na trh se svou novinkou. Prvním bazénovým vysavačem s patentovaným řešením cyclonic, díky kterému robot neztrácí sací výkon během čištění. Technologie vytváří velmi silný vodní vír uvnitř filtru robota, který udržuje nasáté nečistoty ve svém středu. Tím se zabrání předčasnému ucpání filtračního koše a poklesu výkonu.

 

UNIKÁTNÍ SYSTÉM PUSH`N`GO – Čištění robota již nemůže být jednodušší. Stačí vytáhnout filtrační koš, opláchnout zahradní hadicí a nechat vyschnout. Tento robot se tak stává téměř bezúdržbovým a šetří Váš čas na příjemnější aktivity.

Cyclonx-Zodiac
vortex-3.2

Zodiac RV 4400 (Vortex 3.2)

NOVINKA 2015 /Automatický bazénový vysavač VORTEX 3.2 má 15 patentů. Je zdaleka nejinteligentněji navrhnutým bazénovým robotem. Díky výměně pozic motoru čerpadla a hydraulického toku je vytvářen silný vír uvnitř filtru tzv. Vortex efekt. Nečistoty zůstávají ve filtrační komoře a zabraňují tak ucpání filtru.

 

Tato unikátní pozice motoru dovolila vytvoření prvního bazénového robota s uživatelsky jednoduchou filtrační komorou. Nečistoty jsou shromážďovány v separátní komoře, která se nachází v horní části zařízení. Výsledkem je konstantní síla a sání po celou dobu čístícího cyklu a rychlé a hygienické vyčištění filtrů. Vysavač 3.2 má oproti modelu 3 funkci Lift systém, která usnadňuje vyjetí robota z vody.

Zodiac RV 5500 (Vortex 4 – 4WD)

NOVINKA 2015 /RV5500 je opatřen 4 poháněnými koly, která zajišťují perfektní přilnutí ke stěnám a snižuje také riziko ucpání. Pro dokonalé čištění s maximálním pohodlím. Má větší možnost programování s možnostmi 3 čisticích oblastí (pouze úroveň hladiny, pouze dno a dno a stěny). Kromě toho umožňuje vybavení senzorem ActivMotion automatickou korekci trasy robota.

 

Nakloněním pozice motoru a průtokem hydraulickým čerpadlem  vytvořili technici Zodiac® prvního robota pro bazény se sacím cyklónem. Technologie VortexTM vytváří uvnitř filtru velmi účinný vír. Nečistoty jsou
zachytávány v suspenzi, což předchází ucpání filtru a umožňuje dosáhnout konstantní tlak sání.

Limpiafondos-RV-5500-Zodiac3