SAMOČISTÍCÍ BAZÉN VANTAGE®

Voda v horských potocích je známá svou průzračnou čistotou, čirostí a svěžestí. Ačkoli jsou horské potoky z velké části obklopeny stromy a přírodou, neustále si udržují svůj jas. Jak je to možné?

Díky pohybu. Voda v horských potocích se nikdy nezastaví a díky tomu jsou nečistoty a usazeniny smeteny dolů. Řasy a bakterie nemohou růst. Pokud byste takové průzračné vody chtěli dosáhnout s bazénem, museli byste neustále čistit, míchat, cirkulovat a zametat? Nikoli.

Představujeme Vám unikátní novinku, kterou jsou samočistící bazény Compass Vantage®.

  • VANTAGE je světovou jedničkou mezi oběhovými a čisticími systémy, je daleko účinější než jiné vakuové čističe bazénů.
  • VANTAGE poskytuje účinné a vysokovýkonné čištění bazénu od povrchu po samotné dno bazénu.
  • VANTAGE je téměř neviditelný a nenarušuje vzhled bazénu, viditelné jsou jen trysky.
Mezi hlavní výhody patří:
  • Nejlepší samočisticí systém na světě pro kompozitní bazény
  • Účinně a automaticky sbírá nečistoty
 
  • Oběh eliminuje tvorbu řas a bakterií
  • Pravidelná cirkulace snižuje použití chemikálií

JAK COMPASS VANTAGE® PRACUJE?

I když běží naplno, VANTAGE nespotřebovává elektřinu. Patentovaný ventil VANTAGE je známý také pod názvem „mozek“, protože je velmi chytrý. Jeho geniální konstrukce umožňuje využívat sílu vody čerpané přes filtrační systém bazénu. Síla proudu, kterou takto produkuje, řídí trysky a reguluje pravidelné sekvence trysek.

Špína a nečistoty směřují do pečlivě uspořádané struktury trysek buď přes skimmer, nebo patentovaný systém Vantage „Collection Zone“. Volitelný kontejnerový kanystr pak umožní pohodlné odstranění nečistot. Nachází se u bazénu a díky němu můžete rychle odstranit velké množství nečistot a snížit tak stres vznikající na čerpadle. Díky velkému objemu se nemusí čistit tak často.

Díky neustálému pohybu, který systém VANTAGE ve Vašem bazénu zajistí, voda stále cirkuluje a zabraňuje usazování nečistot. Bazénová chemie se díky tomu přirozeně rozprostírá v bazénu a preventivně čistí a osvěžuje Vaši kvalitu vody.

Díky neustálému míchání vody zastaví systém VANTAGE tvorbu studených a teplých vrstev z tváření, takže je voda teplejší a příjemnější pro plavce. Systém VANTAGE snižuje spotřebu vody a bazénové chemie. Když slunce ohřívá hladinu vody, voda se odpařuje a spaluje bazénovou chemii. Tomu také neustálá cirkulace zabrání.

Podívejte se na video, jak Compass Vantage pracuje.

V případě zájmu vypracujeme konkrétní nabídku dle vašich požadavků a potřeb. Pokud budete mít zájem, přijedeme nezávazně na místo instalace a poradíme s případným umístěním bazénu, filtrace i terénními úpravami.

Kontaktujte nás

CHCETE SI PŘEČÍST ČLÁNEK O TOM, JAK UDRŽET ČISTOU  KVALITNÍ VODU V BAZÉNU?