Rekonstrukce bazénů

VLASTNÍTE BAZÉN KTERÝ MÁ NEJLEPŠÍ LÉTA ZA SEBOU? NEBO VÁM DÍKY MRAZU PRASKLA FILTRAČNÍ NÁDOBA, OLOUPALA SE BARVA V BETONOVÉM BAZÉNU, ZDVIHLA SE BAZÉNOVÁ FÓLIE VLIVEM SPODNÍ VODY ČI VÁM PRASKL PLASTOVÝ BAZÉN?  

rekonstrukce bazenu poolpro

Pokud vlastníte starý betonový bazén, který každý rok natíráte barvou, která se pořád loupe a loupe, nabízíme Vám vyvložkování bazénu vinylovou fólií.

Na výběr máme mnoho vzorů a barev. Přijďte k nám a vyberte si z našeho vzorníku. Už nebudete muset bazén nikdy natírat a Váš bazén bude jako nový!

rekonstrukce bazenu poolpro 2

Vyplňte pohodlně a rychle poptávku po rekonstrukci Vašeho starého bazénu

Nebaví Vás koukat na starý bazén se zkrabatělou folií a zašedlou dlažbou? Nechte to na nás a my Vám ho dáme kompletně do pořádku.

Bazén Vám teče a vy nevíte kde? Dokážeme lokalizovat a opravit úniky vody.

Už Vás nebaví ručně měřit a dávkovat chemii do bazénu? Můžeme Vám namontovat automatické dávkovače, které si vše samy změří a podle toho přesně dávkují potřebné množství chemie.

Potřebujete namontovat ohřev bazénu, dodat zastřešení a tím si významně prodloužit koupací sezónu ?  Obraťte se na nás !

Nechcete se zabývat výměnou písku ve filtrační nádobě? Zavolejte nám a naši technici Vám písek (nebo jakékoliv jiné médium – Zelbrite, filtrační sklo atd.) rádi vymění.

Přestalo Vám fungovat čerpadlo ? Zapůjčíme Vám po dobu opravy naše, a stávající  buď opravíme či vyměníme za nové. Všechny díly máme běžně skladem.

Ukázka procesu rekonstrukce bazénu metodou vložkování (výměna folie)

Vložkování se provádí speciální vinylovou DLW fólií (tl. 1,5mm), která se sváří horkým vzduchem. Touto metodou lze realizovat bazén libovolného tvaru a velikosti. DLW folie je vysoce variabilní a je tedy možno touto metodou vyvložkovat téměř jakýkoli typ bazénu. Často se vůbec nemusí zasahovat do stávající konstrukce bazénu a není nutné absolvovat další stavební úpravy.

rekonstrukce bazenu 01
rekonstrukce bazenu 05
rekonstrukce bazenu 02
rekonstrukce bazenu 06
rekonstrukce bazenu 03
rekonstrukce bazenu 07
rekonstrukce bazenu 04
rekonstrukce bazenu 08

POTŘEBUJETE SE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS NA TEL. ČÍSLE

776 022 554