MagnaPool™ – nesrovnatelně šetrná úprava, křišťálově čistá voda

Magnesium  je mimořádně prospěšný prvek z přírody. Nachází se v mořské vodě, stejně tak jako v lidském těle a v každé živé tkáni. Hořčík je jedním ze základních minerálů potřebných pro naše tělo a pro jeho zdraví. Lázně obohacené hořčíkem jsou mnoho let uznávány pro své blahodárné léčebné účinky. Zdravé buňky se dále promítají do celkového zdraví a kondice člověka.

 

Voda v bazénu s Magna Pool™ systémem je mimořádně šetrná k pokožce, nedráždí oči a dosahuje maximální čistoty. Má léčebné účinky na citlivou pleť a všechny kožní problémy. Hořčík působí na kůži jako magnet, a tím pomáhá detoxikovat jak pokožku, tak tělo od nečistot, zmenšuje póry a udržuje pokožku jemnou, hladkou a zdravou. Pomáhá zmírňovat tělesné potíže, podporuje zdravý spánkový cyklus, uvolňuje stres a úzkost, poskytuje energii svalům a omlazuje tělo.

chcete zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na úpravu vody pomocí technologie Zodiac Magnapool?

Jak MagnaPool™ funguje?

Hlavním a nejcennějším prvkem jsou minerály magnezia, které jsou získávány z moře a obsahují chloryd hořečnatý. Ty se rozpustí v bazénové vodě, podobně jako je tomu u zařízení na úpravu slané vody.

 

O samotnou úpravu vody se stará zařízení Magna Pool™, jehož elektrolytickou celou proteká voda s rozpuštěnými minerály. Díky elektrolýze vzniká Hydroxid hořečnatý MgCl2. Ten ve vodě vytváří přírodní zbytkový chlor desinfikující vodu a také magnesiové mléko, které funguje jako přírodní flokulant. Výsledkem je křišťálově čistá voda.

magnapool2
magnapool4
34
33

K zařízení Magna Pool™ je možnost dokoupit modul pro dávkování pH. Filtrování vody by mělo probíhat přes filtrační médium tvořené granulemi z filtračního skla. To zajistí maximální účinnost při filtraci vody a také velkou úsporu vody při proplachování filtrace až o 75 %.

 

Magna Pool™ přirozeně zpomaluje vytváření chloraminových molekul, které mohou způsobit nepříjemný zápach, dráždění kůže a očí. Nárůst chloraminů je až 4krát nižší než u klasické úpravy vody a je jich ve výsledku o 40 % méně.

Technické parametry

Doporučený objem bazénu: 40 m³
Produkce chloru: 10g/hod
Min. průtok: 5 m³/hod
Max. průtok: 18 m³/hod
Min. požadovaná hladina minerálů: 4,5 g/l
Optimální požadovaná hladina minerálů: 4,5 – 5 g/l
Max. teplota: 40 °C
Max. pracovní tlak: 2,75 bar
Příkon: 195 V
Krytí: 23 IP
Digitální display: ANO
Přepravní rozměry (š/v/h): 320 x 330 x 110 mm
Možnost rozšíření: Ano
Napájení: 220-240 VAC

magnapool6