Automatické bazénové vysavače

Jste unaveni tím, že namísto abyste trávili čas ve Vašem bazénu, trávíte ho ručním čištěním? Automatické bazénové vysavače, neboli automatizovaní čistící roboti vyžadují při údržbě bazénu Vaši minimální spolupráci. Díky silnému víru uvnitř filtru umožňují vysátí i těch nejmenších nečistot na dně nebo stěnách bazénu. 

51

Automatické vysavače jsou nenáročné na obsluhu, protože pracují zcela samostatně. Perfektně Vám odstraní zbytky nečistot ze dna i stěny bazénu. Velkou výhodou je pak možnost nastavit čištění bazénu na noční hodiny, takže se ráno probudíte a bazén máte dokonale čistý.

Díky řídící jednotce, která je mozkem takového vysavače, dochází ke zmapování a změření velikosti bazénu a následné volbě nejvhodnějšího cyklu čištění. Samozřejmostí je možnost nastavit si program čištění manuálně. Vše, co se po Vás bude chtít je zapojení a vložení do bazénu.

servis bazenu 06

hlavní výhody

Úspora času stráveného ručním čištěním

Nenáročné na manipulaci – pouze zapojíte a vložíte do bazénu

Možnost čištění bazénu přes noc

Vhodný pro jakýkoli tvar i velikost bazénu

Čistí nejen dno, ale i stěny bazénu

Perfektní odstranění zbytků nečistot z bazénu

NABÍDKA VYSAVAČŮ

zodiac indigo

ZODIAC INDIGO

Léty prověřená klasika / Čistí dno, stěny, má 2 čistící cykly. Filtrační schopnost 20 micronů.

video > >

Bazénový vysavač INDIGO používá léty prověřenou technologii. Je schopen důkladně vyčistit jak dno, tak i stěny s hladinovou linkou. K zachytávání nečistot používá filtrační vak s ultra-jemnou filtrační schopností 20 micronů.

Pro perfektně čistý bazén / Čistí dno, stěny i hladinovou linku, dokonale vysaje všechny typy nečistot, i písek a listí atp. Dva silné motory zajistí vysokou rychlost a optimální vysávání. Dva čistící programy se přizpůsobí Vašim potřebám.

Efektivní čištění / Filtrační vak s vysokou kapacitou (filtrační schopnost 20 micronů) vysaje i nejmenší částečky nečistot. Snadná údržba vaku – vypláchnete v čisté vodě nebo vyperte v pračce. Gumové kartáče byly vyvynuty tak, aby vyčistily všechny typy povrchů.

Robustní a spolehlivý / ABS materiál: vysoká odolnost proti nárazům, korozi atd. Motor se automaticky vypne při chodu na sucho. Dodáván v kompletu s vozíkem pro snadnější transport a uskladnění.

cybernaut

ZODIAC CYBERNAUT

Čistící program pro každý typ bazénu.

video >>

Při spuštění bazénový robot CYBERNAUT NT vykonává sled přednastavených pohybů uzpůsobených pro konkrétní tvar bazénu. Celkem je možné zvolit z 16 druhů bazénů, různých velikostí s rovným, svažitým, nebo kaskádovým dnem, do maximální velikosti 15x7m. Správný program je nutné zvolit pouze jednou, při prvním spuštění. Poté jsou pohyby robota optimalizovány, tak aby bylo dosaženo dokonalého čištění stěn a dna vašeho bazénu v co nejkratším čase.

RUČNÍ NEBO AUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ – MIKOPROCESOR
Jednoduchým přepínáním lze zvolit zda chcete bazénového robota řídit ručně pomocí ovládací skříňky umístěné na přepravním vozíku, nebo automatickým programem. Při přepnutí na ruční ovládání, bude bazénový robot vykonávat přesně vámi zadané pohyby. Kdykoliv můžete přepnout zpět na automatický program : CYBERNAUT začne vykonávat program v místě kde byl přerušen.

CYBERNAUT NT: Nejpečlivější programování, rozsah pohybu, tvar pojezdových válců…každý detail robota CYBERNAUT NT byl pečlivě navržen k optimalizaci výkonu. A jestliže i tvarem se nepodobá žádnému jinému bazénovému robotu, je to proto, že je navržen hlavně a především pro efektivitu.

cyclonex

ZODIAC CYCLON X

NOVINKA 2015 / Pásový robot s filtračním košem. Čistí dno, stěny a hladinovou linku.

video >>

Inženýři z firmy ZODIAC navrhli první cyklonové sání u bazénového robota. Tato technologie vytváří vysoce výkonný vír uvnitř filtru. Nečistoty jsou udržovány v suspenzi a chrání tak filtr před zanesením a poskytují více síly a více konzistentního sání.

 • Rychle vyjímatelný filtrační koš “ PUSH N´GO „.
 • 2 čistící cykly 1,5 h dno a 2,5 h dno+stěna.
 • Transportní vozík.
 • Nastavitelný výkon čerpadla pro optimální čištění nečistot z hladiny.
 • Filtrační koš se 3 schopnostmi zachycení nečistot.
 • Schopnost čistit všechny typy dna a všechny tvary bazénu.
vortex32

ZODIAC RV 4400

NOVINKA 2015 – Vortex 3.2 / Automatický robot na čištění bazénu založený na technologii Vortex. Možnost vypnutí čištění stěny.

video > >

Unikátní pozice motoru vytváří silný vír (Vortex efekt) uvnitř filtrační komory a tak zabraňuje ucpání stěn filtru.

Uživatelsky jednoduché čištění filtračního koše. Nečistoty jsou shromažďovány v separátní komoře, která se nachází v horní části zařízení. Výsledkem je rychlé a hygienické vyčištění filtrů.

Technické parametry:

 • širší otevřené sání vhodné pro všechny nečistoty
 • vysokorychlostní rotující kartáče
 • madlo pro jednoduchou manipulaci s filtračním košem, Koš s extra velkou kapacitou.
 • vhodný pro všechny tvary bazénů a bazénového dna
 • vhodné pro všechny povrchy bazénů
 • čistící programy „pouze dno 1,5h“ nebo „dno a stěny +  vodní linka 2,5h“
 • filtrační koš 100 mic (součástí dodávky), 60 mic a 200mic (možnost dokoupit)
 • bezpečné napětí robota 30V
 • příkon 150W
 • disponuje funkcí Lift systém pro vyjetí robotu z vody

Robot je dodáván kompletně s transportním vozíkem, novým ovládacím panelem pro RV 4400 a kabelem.

Přijeďte si prohlédnout model automatického vysavače Cybernaut do naší prodejny v Říčanech.

Pro bližší dotaz na ceny jednotlivých vysavačů nás neváhejte kontaktovat.